Wyceny Maszyn. Ekspertyzy Urządzeń.
Certyfikowani Rzeczoznawcy SIMP.
Kilkudniowe Terminy. Konkurencyjne Ceny.
Każdorazowe badanie rynku. Indywidulane podejście.

Firma SIMP-ZORPOT (od ponad 30 lat działająca na polskim rynku) oferuje usługi związane z wycenami maszyn i ekspertyzami urządzeń. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Obsługujemy Klientów w całym kraju wg najwyższych uprawnień i kompetencji. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy. Posiadamy bardzo bogate referencje.

Wyceny maszyn i wyceny urządzeń wszelkich branż w firimie SIMP-ZORPOT wykonywane są przez tytularnych certyfikowanych rzeczoznawców Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, posiadających uprawnienia w zakresie specjalności 830 – wycena maszyn, wycena urządzeń i wycena pojazdów, nadane przez krajową Komisję Kwalifikacyjną SIMP. Nasi rzeczoznawcy SIMP są specjalistami najwyższej klasy od ekspertyz i wycen maszyn i urządzeń z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Rzeczoznawcy, z którymi pracujemy wykonują wyceny majątku ruchomego (wycena maszyny, wycena urządzenia, wycena wyposażenia, wycena zapasów) w celu m. in.:

  • wejścia w spółkę
  • sprzedaży
  • odpisów amortyzacyjnych
  • windykacji długów
  • opłat skarbowych
  • postępowania spadkowego
  • na użytek sądów
  • a także wielu innych ...

Rzeczoznawcy SIMP współpracujący z naszą firmą sporządzają również wyceny maszyn pod kredyt, wyceny maszyn pod leasing oraz wyceny maszn do ubezpieczenia.

Rzeczoznawcy SIMP są najbardziej doświadczoną na rynku grupą zawodową w zakresie znajomości maszyn i ich wyceny. Nasze operaty są honorowane przez banki, firmy leasingowe, urzędy skarbowe i państwowe oraz sądy. Sporządzane przez rzeczoznawców SIMP wyceny mają charakter indywidualny, każdorazowo badany jest rynek na daną grupę maszyn.

Podstawą wyceny jest dokonanie oględzin urządzeń i ocena ich stanu technicznego z określeniem stopnia zużycia. Do operatu jest dołączona dokumentacja fotograficzna (zdjęcia ogólne urządzenia i tabliczki znamionowej). Klient otrzymuje wersję papierową i elektroniczną sporządzonej wyceny. Końcowy operat wykonujemy w terminie kilku dni, podejmujemy zlecenia na terenie całej Polski.

Rzeczoznawcy SIMP wykonują również wyceny zapasów (materiały, produkcja w toku, produkty gotowe, towary).

Potrzebujesz poznać wartość rynkową maszyny lub urządzenia w innym celu? Masz pytanie?